Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

ZRKAC Zaļajā bibliotēkā stāstīs par pārtikas atkritumu apsaimniekošanas pieredzi

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra (ZRKAC) Zaļā bibliotēka 6. jūnijā pulksten 17.30 Svētes ielā 33 organizē klātienes pasākumu “Melnā zelta muca pagalmā un “cūka” virtuvē”, aicinot uz apaļā galda diskusiju par jautājumiem, kas saistīti ar zaļo dzīvesveidu, informē ZRKAC.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apaļā galda diskusijā par atkritumu apsaimniekošanu savā pieredzē dalīsies zaļās prakses vēstnese Andrita Grīnberga. Viņa ir arī grāmatas “Laika jautājums – esejas ar epifāniju garšu” autore un zaļā dzīvesveida festivāla “GreenFest” brīvprātīgā organizatore, un kopā ar savu ģimeni soli pa solim mājsaimniecībā ievieš zaļo praksi.

Dalība pasākumā ir bez maksas, taču vietu skaits ierobežots, tāpēc pieteikšanās ir obligāta. Pieteikuma anketa ir pieejama ŠEIT.

Sīkāku informāciju par pasākumu var iegūt, zvanot pa tālruni 63012161 vai rakstot uz e-pastu biblio@zrkac.jelgava.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ZRKAC Zaļās bibliotēkas apaļā galda diskusijas tiek organizētas zaļi domājošiem un tiem, kas par tādiem vēlas kļūt, lai izzinātu jautājumus, kas saistīti ar zaļo dzīvesveidu, dalītos zināšanās, pieredzē un diskutētu par aktuālo šajā jomā.

Lai uzzinātu aktuālo par ZRKAC Zaļās bibliotēkas pasākumiem un aktivitātēm, interesenti jaunumiem var sekot līdzi ZRKAC mājaslapā www.zrkac.lv un www.facebook.com/ZRKAC.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.