JFC “Viola” tiek pie pirmā punkta un gatavojās jaunam izaicinājumam (FOTO)

20. aprīlī izbraukumā Jelgavas futbola komanda JFC “Viola” tika pie sava pirmā “Altero.lv LIIGA” 2. līgas “B” grupas turnīra punkta, aizvadot neizšķirtu spēli pret FK “Ķekava/Auda” – 1:1 (1:0; 0:1).

JFC “Viola” uzsāka cīņu ar pārsvaru bumba kontrolē un jau 16. minūtē pussargs Mārtiņš Pivarovičs atklāja spēles rezultātu, gūstot komandas pirmos sezonas vārtus – 1:0.

Jelgavnieki neizmantoja vairākas iespējas palielināt savu pārsvaru un otrajā puslaikā saskarās ar mājinieku intensīvu pretestību, kuru tie realizēja jau spēles piektajā pieliktajā minūtē ar Artūra Fjodorova vārtu guvumu – 1:1.

Svētdien, 28. aprīlī jelgavnieki dosies uz nākošo izbraukuma spēli, kura tiksies ar FK “Union” futbolistiem ar kuriem kopā pagājušā sezonā “Dali Dali” 3. līgas finālturnīrā cīnījās par iekļūšanu 2. līgā.