Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina nominēt novada prasmīgos seniorus

Līdz 10. novembrim iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt nominantus titulam “Prasmīgais seniors Jelgavas novadā 2023”, informē novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursu senioru mērķauditorijai pašvaldība organizē jau 12 gadus un tā ir projekta “EUROPE DIRECT centrs Jelgavā” iniciatīva, katru gadu tajā atspoguļojot arī Eiropas izsludinātā gada vērtības.

2023. gads ir pasludināts par Eiropas Prasmju gadu, tādēļ prasmes ir izvirzītas kā konkursa galvenais akcents. Konkursa mērķis ir apzināt un novērtēt seniorus, kuri gadu gaitā ir darbojušies un izkopuši īpašas prasmes, piemēram, dažāda veida rokdarbos, amatniecībā, dārzkopībā, kulinārijā un konditorejā, mājražošanā, sportā, mākslā vai mūzikā.

“Ja cilvēka mūža loku salīdzina ar saules loku, tad seniora gadi jāiekrāso saules krāsā, ar to saprotot simbolisko salīdzinājumu, ka šī paaudze pelnījusi cieņu, godu un atzinību. Aicinu līdzcilvēkus būt atsaucīgiem un par sev zināmajiem, radošajiem senioriem uzrakstīt pieteikumu konkursam, pārsteidzot un iepriecinot kādu, kurš nemaz nav cerējis saņemt atzinību”, teic projekta “Europe Direct centrs Jelgavā” vadītāja Tabita Šķerberga.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikumu var iesniegt dažādos veidos: personīgi, nogādājot pieteikumu Jelgavas novada klientu apkalpošanas centros to darba laikos; nosūtot pa pastu uz adresi Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001 vai elektroniski, nosūtot uz e-pasta adresi dome@jelgavasnovads.lv. Pieteikumu izvērtēšana noritēs no 13. līdz 24. novembrim, lai līdz gada beigām varētu sveikt un godināt katra Jelgavas novada pagasta prasmīgākos seniorus.

Pieteikumā jābūt minētam nominētās personas vārdam, uzvārdam, dzīvesvietas adresei un tālruņa numuram. Pieteikumam jāpievieno vismaz viena fotogrāfija ar nominēto senioru, kas raksturo viņa prasmi atbilstoši konkursa tēmai. Tāpat konkursa pieteikumā jāiekļauj pieteiktās personas īss raksturojums, kā arī prasmju un to pielietojuma apraksts.

Konkurss tiek rīkots sadarbībā ar Jelgavas novada Senioru biedrību un pašvaldības Labklājības pārvaldi.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.