Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Aicina pamanīt un pieteikt konkursam Jelgavas izgaismotākos pilsētvides objektus

Jelgavas pašvaldība no 1. līdz 20. decembrim izsludina konkursu “Spožākais pilsētvides objekts Jelgavā 2021”.

Gada tumšākajā laikā, kad gadumijas svētku noskaņu rada arī izgaismotas ēku fasādes, krāsainās spuldzīšu virtenēs mirdzošs dārzs vai gaumīgi dekorēti mājokļa logi, Jelgavas pašvaldība no 1. līdz 20. decembrim izsludina konkursu “Spožākais pilsētvides objekts Jelgavā 2021”. Ikviens aicināts pilsētā pamanīt Ziemassvētkiem un Jaungadam sapostus pilsētvides objektus un pieteikt tos konkursam, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteiktie objekti tiks vērtēti četrās kategorijās: uzņēmumi, privātmājas un to apkārtne, daudzdzīvokļu māju balkoni (lodžijas, logi) un spožākā pilsētas iela. 

Savu, kaimiņa vai jebkuru citu objektu konkursam var pieteikt pa tālruni 63005522, 63005558 vai e-pastu prese@dome.jelgava.lv. Piesakot objektu, jānorāda nominācija, objekta adrese, īpašnieks, pieteicēja vārds, uzvārds un tālruņa numurs. Piesakot objektu elektroniski, vēlams pievienot izgaismotā objekta fotogrāfiju. 

Konkurss notiks jau 17. gadu, un arī šoreiz tajā tiks vērtēta objekta atbilstība svētku tradīcijām un pilsētvidei, kā arī noformējuma gaumīgums. Konkursā netiks vērtēti divu iepriekšējo gadu uzvarētāji. Uzvarētāji tiks sumināti 2022. gada janvārī, un par to viņi tiks informēti personīgi. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vērtēšanas komisiju vadīs Jelgavas domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Jurijs Strods. Komisijas sastāvā būs Arhitektūras un pilsētvides sektora vadītāja Zeltīte Bīmane, Būvvaldes galvenā māksliniece Zane Cukura, Būvvaldes pilsētas ainavu arhitekts Andrejs Lomakins, Sabiedrisko attiecību pārvaldes komunikācijas un mediju attiecību galvenā speciāliste Līga Klismeta, kā arī pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” pārstāvis.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.