Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ar pašvaldības granta atbalstu izveido ”Rotaļnīcu”

Izmantojot Dobeles novada pašvaldības Grantu konkursā “Attīsti uzņēmējdarbību Dobeles novadā 2023” iegūtos līdzekļus, Dobelē, Jāņa Čakstes ielā 17, tapusi jauna vieta – rotaļu un svētku telpa “Rotaļnīca”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tās izveidotāja Sandra Safranoviča bija viena no finansējuma ieguvējām šajā grantu konkursā. Sandra Safranoviča konkursā saņēma līdzekļus 2631,24 eiro apmērā.

Startējot pašvaldības Grantu konkursā “Attīsti uzņēmējdarbību Dobeles novadā 2023”, S.Safranoviča kā projekta mērķi norādīja: “Radīt daudzveidīgu, mūsdienu vajadzībām atbilstošu – mājīgu, inovatīvu telpu, kurā ar attīstošu rotaļlietu un vides palīdzību veicināt bērniem valodas attīstību un komunikācijas prasmes, ļaut bērnam izspēlēt un izprast dažādas situācijas un attīstīt bērna sociālās iemaņas, kā arī apgūt empātijas prasmes, attīstīt iztēli un radošumu.”

Tagad viņa gandarīti atzīst: “Trīs mēneši “ar astīti” katrs vakars un katras brīvdienas pavadītas zāģējot, slīpējot, krāsojot, skrūvējot, iekārtojot un diskutējot, lai ar ģimenes atbalstu nokļūtu no projekta idejas līdz realizācijai un galu galā tīkamam rezultātam. Pašu rokām un no sirds radīta vizuāli pievilcīga ar ērtībām aprīkota rotaļu un svinību telpa Dobeles bērniem un novada viesiem, kura no šīs nedēļas ir gatava uzņemt mazos rotaļniekus! Mēs darām no sirds – radām bērnu priekam! Uz tikšanos “Rotaļnīcā” Dobelē.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra (PIUAC) vadītāja Monta Mantrova par pašvaldības atbalsta programmu saka: “Konkursa mērķis ir motivēt biznesa veidošanu vai attīstību, atbalstot gan jaunu komersantu, gan saimnieciskās darbības veicēju rašanos, gan arī esošo komersantu un saimnieciskās darbības veicēju attīstību Dobeles novadā. Šī ir lieliska iespēja iepazīt jaunus, uzņēmīgus un radošus darītājus, kas vēlas uzsākt vai attīstīt savu biznesa ideju.”

Jāatgādina, ka pavisam grantu konkursā tika saņemti 15 biznesa ideju pieteikumi. Konkursa komisija, izvērtēja visus saņemtos biznesa idejas pieteikumus un nauda vēl tika piešķirta Baiba Borhertei – Smiļģei biznesa idejai “Svētku kupola izveide Dobeles pagasta “Baronos””, Aretai Jegorovao biznesa idejai “Papildu izklaides pakalpojumu piedāvāšana Peintbola parkā – Atpūtas vietā “Zīles””, Jurim Kambaram biznesa idejai “Metālliešanas aprīkojuma iegāde un sakomplektēšana skanošo Dobeles bļodu un saktiņu izgatavošanai Dobeles novada spēka vietās” un Rūtai Krauzei biznesa idejai “ Mācību telpas iekārtošana pirmsskolas vecuma bērniem un jaunāko klašu skolēniem”.

Dobeles novadā šāds pašvaldības grantu konkurss “Attīsti uzņēmējdarbību Dobeles novadā 2023” tika rīkots otro gadu pēc kārtas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informāciju sagatavoja Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto: No S.Safranovičas albuma

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.