Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Bērnu uzticības tālrunis sāk Ziemassvētku akciju “Uzticies… Tevi dzirdēs un sapratīs”

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis “116111” no šodienas līdz 27.decembrim rīko Ziemassvētku akciju “Uzticies… Tevi dzirdēs un sapratīs”, informēja VBTAI Administratīvās nodaļas vadošais eksperts Taivo Trams.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Svētku laiks var būt brīnumains un burvīgs, tomēr tas vienlaikus var izraisīt vai pastiprināt vientulības sajūtu, veicināt skumjas vai vilšanos, ja iztrūkst svētkos tik būtiskā – iecietības, rūpju, pieņemšanas, piedošanas vai sajūtas, ka esmu pelnījis un jūtos mīlēts.

Katru gadu Uzticības tālrunī tiek saņemti zvani, kuros bērni runā par ilgām, vēlmes justies labiem, saprastiem, tomēr bieži vien mūsdienu straujais ritms veicina atšķirtības sajūtu starp bērnu un apkārtējiem – vienaudžiem vai ģimeni. Svētki var izraisīt arī spriedzes saasinājumu ikdienā, pārvēršot gaišo laiku par konfliktu un aizvainojuma pilnu situāciju – šādās reizēs atbalsts ir īpaši nepieciešams!”, uzsver VBTAI Ģimeņu ar bērniem atbalsta departamenta direktore Anda Sauļūna.

VBTAI uzticības tālrunis 116111 visu diennakti bez maksas uzklausīs zvanītājus arī Ziemassvētku laikā un gadumijā. Darba dienās no pulksten 12.00 līdz 20.00 iespējams rakstīt arī tērzētavā (meklējams www.uzticibastalrunis.lv)  tāpat var rakstīt vēstuli uz e-pasta adresi uzticibaspasts116111@bti.gov.lv, kā arī lejupielādēt bezmaksas lietotni “Uzticības tālrunis”, kas ļauj sazināties ar uzticības tālruņa speciālistiem.

Foto: bti.gov.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.