Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Bez grāmatvedība pakalpojumiem nevar iztikt neviens uzņēmums

Uzņēmējdarbības uzsākšana, attīstība un ikdienas darbība nav iedomājama bez grāmatveža palīdzības. Grāmatvedība aptver ļoti plašu darbības lauku – rēķini, pavadzīmes, statūti, lēmumi, algas, komandējuma nauda, darba līgumi, bilance, informācijas ievadīšana VID EDS, nodokļu aprēķins un nomaksa.

Neatkarīgi no uzņēmuma darbības jomas ir svarīgi, lai visi dokumenti vienmēr būtu kārtībā, taču tas vēl nav viss. Grāmatvedības palīdz arī saprast uzņēmuma naudas plūsmu, plānot budžetu, izpildīt saistības pret valsti un pieņemt pārdomātus biznesa attīstības lēmumus.

Kā atrast un izvēlēties grāmatvedi?

Grāmatvedība cilvēkam no malas var šķist sarežģīta un zināmā mērā tā arī ir patiesība. Dažādās aptaujās cilvēki kā vienu no galvenajiem šķēršļiem uzņēmējdarbības uzsākšanai min grāmatvedību, taču tā tam nevajadzētu būt.

Šobrīd uzņēmumiem vairs nav nepieciešams pieņemt darbā grāmatvedi. Modernās tehnoloģijas ļauj piesaistīt grāmatvedības firmas kā ārpakalpojumu sniedzēju. Par uzņēmuma dokumentācijas kārtošanu un uzturēšanu jāmaksā fiksēta mēneša maksa. Tas ir vienkārši, ērti un arī finansiāli izdevīgi.

Strādājot Jelgavā, jūs varat noalgot grāmatvedības uzņēmumu Rīgā. Visu dokumentu aprite un informācijas apmaiņa iespējama elektroniski. Tajās retajās reizēs, kad vajadzīga tikšanās klātienē, to ir iespējams noorganizēt.

Biroja BBP grāmatvedības pakalpojumi tiek nodrošināti uzņēmumiem no dažādām nozarēm visā Latvijā. Grāmatvedības firmā strādā profesionāļi ar daudzu gadu pieredzi Latvijā un ārzemēs. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no jūsu biznesa specifikas un mēroga, profesionālu grāmatvežu palīdzība būs sasniedzama vienmēr.

Grāmatvedības pakalpojumu cenas

Grāmatvedības pakalpojumu izmaksas tiek noteiktas katram uzņēmumam individuāli. Cena ir atkarīga no grāmatojumu un darbinieku skaita. Pavisam maziem uzņēmumiem tiek ņemts vērā arī apgrozījums un bilances apjoms.

Ar grāmatojumu šeit jāsaprot viens rēķins, čeks, bankas transakcija, algas aprēķins, kases grāmatojums, kases orderis u.tml. darbību iegrāmatošana.

Aplūkosim dažus praktiskus piemērus:

  • Pavisam neliels uzņēmums ar vienu darbinieku, kuram jāveic līdz 20 grāmatojumi mēnesī maksātu 70 EUR mēnesī.
  • Lielāks uzņēmums ar 5 – 6 darbiniekiem un līdz 100 grāmatojumiem mēnesī par grāmatvedības pakalpojumiem maksātu aptuveni 300 EUR mēnesī.
  • Uzņēmums ar līdz 24 darbiniekiem un līdz 500 grāmatojumiem maksātu 620 EUR mēnesī.

Kā redzat cenu amplitūda ir ļoti atšķirīga. Precīzāku informāciju par grāmatvedības izmaksām varat atrast Birojs BBP mājaslapā vai rakstiet uz info@birojsbbp.lv

Īpašs piedāvājums jaunajiem uzņēmumiem

2023. gada rudenī Birojs BBP rīko īpašu akciju – “Piedāvājums jaunajiem uzņēmumiem”. Akcijas ietvaros visi uzņēmumi, kas reģistrēti 2023. gadā var pretendēt uz ikmēneša grāmatvedības pakalpojumu cenas samazinājumu. Atlaide ikmēneša maksai ir 30% līdz 50% un tiek piemērota 12 mēnešus.

Topošajiem uzņēmējiem, kas vēl tikai plāno nodibināt uzņēmumu iespējams arī saņemt atbalstu uzņēmuma reģistrācijas dokumentu nokārtošanā. Plašāku informāciju meklējiet mājaslapā BBPBirojs.lv vai zvaniet pa tālr. 24663800. Mēs palīdzēsim.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.