“FS Jelgava” no Liepājas atgriežas ar vienu punktu

Futbola komanda “FS Jelgava” izbraukumā “Optibet” Virslīgas 32. kārtā aizvadīja neizšķirtu spēli ar “FK Liepāja” – 1:1 (0:0; 1:1). Vienīgos vārtus jelgavnieku labā guva Viktors Osuagvu.

“FS Jelgava” sastāvā šodien nevarēja spēlēt Vladislavs Veremejevs un viņa vietā laukumā devās spēlējošais treneris Valērijs Redko. Sastāvā atgriezās Dāvis Mārcis Valmieras. Kevina Cēsnieka vietā sākumsastāvā spēli uzsāka Ralfs Šitjakovs.

Pirmā trešdaļa tika aizvadīta pozicionālā cīņā. Jelgavnieku spēles zīmējums saglabājās, kā iepriekšējās spēlēs. Tas “FK Liepāja” deva iespēju vairāk kontrolēt bumbu, lai arī īpaši daudz bīstamu situāciju viņiem neizdevās izveidot.

“FS Jelgava” spēlētāji arī nepalika parādā un izveidoja vairākus vārtu gūšanas momentus, bet bez lielas tendences tos realizēt. Pie dzeltenām kartītēm pirmajā puslaikā tika Mārcis Peilāns un Dāvis Mārcis Valmiers.

Otrajā puslaikā spēles gaita krasi mainījās. Abas komandas sāka veidot asākus uzbrukumus ar reāliem vārtu gūšanas momentiem. 53. minūtē Eduards Tīdenbergs iecentrēja bumbu jelgavnieku soda laukumā, kur tā nonāca pie Rūdolfa Ziemeļa un viņš to raidīja vārtos izvirzot “FK Liepāja” spēles vadībā – 0:1.

Liepājnieku prieki nebija ilgi. Jau pēc divām minūtēm, izmantojot mājinieku minstināšanos cerība uz tiesneša svilpi par iespējamo pārkāpumu, “FS Jelgava” uzbrucējs Viktors Osuagvu nonāca pie “FK Liepāja” soda laukuma un raidīja bumbu vārtos, izlīdzinot spēles rezultātu – 1:1.

Turpinājumā komandām izdevās izveidot vēl vairāku vārtu gūšanas momentus, bet tie netika realizēti. “FS Jelgava” noteikti ir pateicīga vārtsargam Raivo Stūriņam par viņa stabilo spēli, neļaujot pretiniekiem gūt uzvaru.

Puslaiks bija emocionāls un pārkāpumiem bagāts. Dzeltenās kartītes nopelnīja Valērijs Redko, Viktors Osugvu un Andris Deklavs. Pat galvenais treneris Jozefs Škrliks tika pie tādas pašas kartītes, jo pārmeta tiesnešiem pārkāpuma ignorēšanu.

Neskatoties uz visām grūtībām, vētras spēka vēju, aukstu laiku, “FS Jelgava” spēja nosargāt neizšķirtu spēles rezultātu un izbraukuma Liepājā pārvest mājās vienu punktu.

Turnīra tabulā situācija saglabājas saspringta. Pretinieki no apakšas draud nedaudz atpaliek, bet arī sapnis par piekto vietu arī nav izsapņots. 33. kārtā 22. oktobrī “FS Jelgava” savās mājās uzņems “FK Auda”, kura atrodas trešā pozīcijā. Bet nekas nav neiespējams un mājas sienas var palīdzēt.

Liels paldies mūsu faniem, kuri šajā vētrainā laikā atbrauca uz Liepāju un skaļi mūs atbalstīja. Tas noteikti palīdzēja tikt pie svarīga punkta.