Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Gudro vecāku skolā sniegs padomus, kā mazināt pusaudžu sociālo trauksmi

Turpinot bezmaksas semināru ciklu vecākiem un pedagogiem par bērnu un pusaudžu veselību “Gudro vecāku skola”, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) nākamnedēļ – 24. februārī pulksten 18 – pusaudžu vecākus aicina piedalīties tiešsaistes seminārā “Pusaudži un sociālā trauksme,” informē ZRKAC.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Trauksmes līmenis nekādā veidā nekorelē ar intelektu. Arī ļoti gudri bērni, jaunieši un pieaugušie var būt tik trauksmaini, ka var atteikties runāt klases priekšā, sarunāties ar draugiem, izteikt priekšlikumus. Trauksme var radīt arī riskantu uzvedību. Tā jaunietis nesasniedz pilnu savu potenciālu, un tas tiešā veidā ietekmē viņa pašapziņu. 

Seminārā “Pusaudži un sociālā trauksme” varēs gūt zināšanas un praktiskus ieteikumus, kā atpazīt un mazināt sociālo trauksmi pusaudzim, kā palīdzēt bērnam būt emocionāli stabilam situācijās, kad nākas saskarties gan ar mājsēdi vai atkal pēc ilgāka pārtraukuma atgriezties skolā.

Pieteikties bezmaksas tiešsaistes semināram var ŠEIT.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Semināru vadīs Līga Bērziņa, “uzvediba.lv” vadītāja. Sīkāku informāciju par semināru var iegūt pa e-pastu talakizglitiba@zrkac.jelgava.lv.

Jāpiebilst, ka jau iepriekš notikušo semināru cikla “Gudro vecāku skola” lekciju videoieraksti pieejami ZRKAC mājaslapas sadaļā “Vecākiem”, “Resursi”.

Semināru cikls tiek īstenots ar projekta “Veselības veicināšana Jelgavā” atbalstu.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.