Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jaunieši tiekas uz kafiju ar politiķiem

Plaši apmeklēta bija  Dobeles Jaunatnes iniciatīvu un veselības centra organizētā neformālā diskusija “Kafija ar politiķiem”, kas 16. novembrī  notika Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas Dienesta viesnīcas aktu zālē. Tajā piedalījās gan Dobeles novada deputāti, gan  jaunieši 13 līdz 25 gadu vecumā, gan jaunatnes darbinieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No Dobeles novada domes pasākumā piedalījās deputāti  – Kristīne Briede, Edgars Gaigalis, Andris Podvinskis, Ainārs Meiers, Indra Špela, Sarmīte Dude, Andrejs Spridzāns, Dace Reinika, kā arī Dobeles novada domes priekšsēdētājs Ivars Gorskis un viņa vietnieks Guntis Safranovičs.

Galvenais pasākuma mērķis bija neformālā gaisotnē veicināt jauniešu un lēmumu pieņēmēju savstarpējo dialogu.

Pasākums norisinājās sadarbībā ar biedrību “YOU +” no Liepājas  un notika mazliet netradicionāli – simulācijas spēles veidā, iesildoties ar improvizācijas aktivitātēm un visiem sadaloties grupās ar dažādām lomām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrība “YOU + ” dibināta 2017. gada februārī ar mērķi veicināt jauniešu neformālo izglītību un profesionālo prasmju pilnveidi. Laika gaitā, organizācijai attīstoties, tās darbības jomas paplašinājušās. Pašlaik “YOU + ” apvieno vairāk kā 100 biedru, kas ik uz soļa meklē sev aizvien jaunus izaugsmes un attīstības scenārijus, perspektīvas un izaicinājumus. “Attīstības platforma “YOU+”  tic, ka jebkurš no mums ir apveltīts ar savu īpašo talantu, kas jāatklāj un jāattīsta. Esam šeit, lai to palīdzētu izdarīt,” vēstīts viņu pašu aprakstā.

Pasākuma moderators Andris no “YOU + ” atzina, ka šis viennozīmīgi ir viens no apmeklētākajiem šāda veida pasākumiem un ne tikai no jauniešu, bet arī no politiķu puses.

“Kafija ar politiķiem” aizritēja visnotaļ draudzīgā un brīvā noskaņā, kopā gan deputātiem, gan jauniešiem pildot dažādus simulācijas spēles uzdevumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informāciju sagatavoja Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto: Dobeles novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.