Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā mainīta satiksmes organizācija Pilssalas ielā

Turpinot Pilssalas ielas rekonstrukciju, ielas posmā no Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes stāvlaukuma mainīta satiksmes organizācija, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departamentā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tur uzstādītas ceļa zīmes Nr.302 “Braukt aizliegts”, līdz ar to piekļuve objektiem ar auto Pilssalas ielas galā rekonstrukcijas laikā būs nodrošināta tikai tiem, kas dzīvo vai strādā šajā zonā, kā arī operatīvajam transportam. Savukārt tiem, kuri vēlas apmeklēt Pilssalas ielas skatu torni vai savvaļas zirgus, jārēķinās, ka automašīna būs jāatstāj vai nu universitātes stāvlaukumā vai stāvlaukumā pie Pasta salas.

Īstenojot ERAF līdzfinansēto projektu “Pilssalas ielas degradētās teritorijas sakārtošana”, ir sākta pilnīga Pilssalas ielas rekonstrukcija. Projekta gaitā tiks pārbūvēta iela no tilta pār Lielupi līdz Pilssalas ielai 5 – tiks atjaunots ielas segums, izbūvēts gājēju un velosipēdistu celiņš, lietusūdens kanalizācijas sistēma, optiskais tīkls, apgaismojums un pārbūvēts tilts pār kanālu.

Šobrīd ir sākušies esošā tilta pār kanālu nojaukšanas darbi, un transporta un gājēju kustība ir novirzīta pa uzbērto apbraucamo ceļu, lai iedzīvotāji, kas dzīvo šajā ielā, operatīvais transports, kā arī savvaļas zirgu apsaimniekotājs varētu piekļūt objektiem. Uz apbraucamā ceļa izveidota norobežota gājēju zona, pa kuru var nokļūt dabas liegumā un apmeklēt skatu torni un savvaļas zirgus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā projektā teritorijā paredzēts arī izveidot fizisko aktivitāšu laukumu, izbūvēt stāvlaukumu un labiekārtot piegulošo teritoriju. Tāpat tiks sakārtots, tīrīts un nostiprināts Lielupes krasts.

Aktuālā satiksmes organizācijas shēma ir pieejama ŠEIT.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.