Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī – sarunu vakars “Zudušo Jelgavu meklējot”

2. novembrī pulksten 18 interesenti aicināti uz Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torni, kur norisināsies izzinošs sarunu vakars “Zudušo Jelgavu meklējot”. Par jaunākajiem arheoloģiskajiem atradumiem Jelgavā 2022. – 2023.gadā, savu darbu un novērojumiem, kas iegūti veicot arheoloģisko uzraudzību Pilssalas ielā un vecās skanstes nocietinājumu vietā Pilssalā, stāstīs arheologs un vēsturnieks, Dr.paed. Andris Tomašūns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vakara apmeklētāji varēs gūt atbildes uz dažādiem ar Jelgavas vēsturi un arheoloģisko izpēti saistītiem jautājumiem, piemēram, kādas senās Jelgavas vēstures liecības atklājušās, veicot arheoloģisko uzraudzību Pilssalas ielas pārbūves darbu vietā, vai zem Jelgavas pils tiešām atrodas slepenas ejas, kādas vēstures liecības apslēptas zem Pilssalas pļavām?

Dalība lekcijā ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots, tāpēc interesenti aicināti iepriekš pieteikties pa tālruni  63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/ vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informācija par datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā pieejama tīmekļa vietnē: http://www.jelgava.lv/lv/pasvaldiba/par-pasvaldibu/personas-datu-aizsardziba/.

Jāatgādina, ka Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī apmeklētājiem par maksu ir iespēja apskatīt ekspozīcijas – “Jelgava laika griežos”, “Mode Jelgavā cauri gadsimtiem” un “Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas stāsts” –, kas iekārtotas trīs stāvos. Ekspozīcijas pieejamas no otrdienas līdz sestdienai no pulksten 10 līdz 18, svētdienās no pulksten 11 līdz 18. Savukārt skatu laukums un izstāžu zāle, kur šobrīd apskatāma Imanta Lancmaņa gleznu izstāde “Ainavas un klusās dabas”, pieejama otrdienās no pulksten 10 līdz 18, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās un sestdienās no pulksten 10 līdz 20, bet svētdienās no pulksten 11 līdz 18. Ieejas maksa uz ekspozīcijām, izstāžu zāli un skatu laukumu pieaugušajiem ir 4 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1,50 eiro. Tikai izstāžu zāles un skatu laukuma apmeklējums pieaugušajiem maksā 1,50 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 0,80 eiro.

Informāciju sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Foto: “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.