Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Jelgavas ūdens” samazina ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi SIA “Jelgavas ūdens” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu, kas nosaka, ka no 1. augusta Jelgavā par ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumiem ir jāmaksā mazāk, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No augusta ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs Jelgavā noteikts 2,20 eiro (bez PVN) par kubikmetru visām patērētāju grupām, tajā skaitā ūdensapgādes tarifs 0,99 eiro par kubikmetru bez PVN (samazinājums par 18,9 procentiem) un kanalizācijas pakalpojumu tarifs 1,21 eiro par kubikmetru bez PVN (samazinājums par 20,4 procentiem).

Zemāks tarifs aprēķināts, ņemot vērā elektroenerģijas iepirkuma cenas būtisku samazinājumu un elektroenerģijas sadales tarifu izmaiņas no 1. jūlija.

Līdz augustam noteiktais SIA “Jelgavas ūdens” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs stājās spēkā šā gada 1. maijā un tas bija 2,74 eiro kubikmetrā visām patērētāju grupām bez PVN, tajā skaitā ūdensapgādes tarifs 1,22 eiro kubikmetrā bez PVN un kanalizācijas pakalpojumu tarifs 1,52 eiro kubikmetrā bez PVN.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rēķinus ar samazināto tarifu patērētāji saņems, sākot no septembra, norēķinoties par augustā saņemtajiem “Jelgavas ūdens” pakalpojumiem.

Ņemot vērā, ka elektroenerģijas un citas tarifa komponentes ir mainīgas, “Jelgavas ūdens” paredz, ka tarifs turpmāk būs jāpārskata regulāri.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.