Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas Vecpilsētas mājā norisināsies sarunu vakars “Ceļošana ar suņiem”

Ceturtdien, 26.oktobrī, pulksten 18.00 Jelgavas Vecpilsētas mājā (sarunu telpa), Vecpilsētas ielā 14 norisināsies tematisks sarunu vakars “Ceļošana ar suņiem” kopā ar Montu Sofiju Priedi. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā stāsta Monta: “Ceļot ar suņiem uz aizraujošiem galamērķiem ir mans prieks. Es tiešām šo procesu izbaudu. Tas ir tas, kas man šobrīd ļoti pietrūkst, audzinot meitu. Tomēr ceļot var arī pa Latviju un to mēs arī darām. Man mani suņi ir ģimenes locekļi, viņi ir mūsu draugi un līdzgaitnieki, kuri ir pelnījuši piedzīvot dzīvi, tāpat kā mēs un kopā to darīt ir skaisti. Mani uzticamākie ceļabiedri vienmēr ir bijuši mani suņi.”

Dalība stāstu vakarā “Ceļošana ar suņiem” ir par maksu – 5,00 EUR/personai, bērniem līdz 7.g.v. bez dalības maksas. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc ikviens aicināts pieteikties iepriekš. Papildus informācija un pieteikšanās, zvanot pa tālruni 63005447, 63005407 vai rakstot uz e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/ vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informācija par datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā pieejama tīmekļa vietnē: http://www.jelgava.lv/lv/pasvaldiba/par-pasvaldibu/personas-datu-aizsardziba/.

Informāciju sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Foto: “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.