Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Kā iegādāties kvalitatīvas virtuves mēbeles!

Meklējot to “perfekto” virtuvi, dažkārt var šķist, ka esi nonācis labirintā, kurā katrs nākamais pagrieziens aizved pie vēl vairāk izvēlēm un stila iespējām. Bet tev ir paveicies! Mēs esam šeit, lai nojauktu labirinta sienas un dotu skaidras norādes uz taviem sapņiem par ideālu virtuves projektu – to darām ar humoru un bez liekiem jēdzieniem, kas visu sarežģij.

Kādus materiālus izvēlēties?

Katrs pieskāriens pie smalki izvēlētas akmens virsmas vai koksnes finiera var būt kā mazs ego pacēlums – dienas sākumā un beigās tu tiec atgādināts par savu augstvērtīgo dzīvestilu! Šim dzīvoklim piemeklējām atbilstošu galda virsmu – “Concrete Grey 4064”, tā ir tieši  tik pat izturīga kā tava apņēmība pievērsties veselīgam uzturam (un mēs zinām, ka šoreiz tu tiešām to domā nopietni).

Fasādes ir veiksmes atslēga uz skaistu mājokli

Kad nonākam pie fasādēm, mēs saprotam, ka tas ir galvenais elements kas rada spēcīgu pirmo iespaidu par tavu mājokli. Tāpēc izvēlējāmies matētu akrilu “85728 Matt” grīdas un augšējiem sienas skapjiem, un izsmalcinātu ozolkoka finierējumu “Lago Rustic beici R029 “ apakšējiemsienas skapjiem.

Grozu un atvilktņu sistēmas

Mēs saprotam, ka ēst gatavošana ērtā virtuvē ir kā laba diena birojā – visam ir jānotiek bez aizķeršanās. Tāpēc visos projektos mēs izmantojam Vauth Sagel grozu sistēmas un Blum atvilktņu sistēmas, kas ir tavi labākie ikdienas palīgi, vienmēr atrodas tur, kur tev tos vajag.

Labas cenas un profesionāli dizaineri!

Un ja tu tagad sēdi un smaidi par šo metaforu plūdumu, bet joprojām esi nedaudz apjucis par to, kā īsti sākt virtuves plānošanu, atceries – “Skandināvu Virtuves” ir šeit, lai palīdzētu. Mēs piedāvājam ne tikai konsultācijas un bezmaksas 3D skices, bet arī mūsu zināšanas, lai tava sapņu virtuve kļūtu par realitāti. Apmeklē mūsu mājaslapu https://skandinavuvirtuves.lv sazinies ar mums, un ļauj mūsu ekspertiem būt taviem navigātoriem šajā piedzīvojumā.

Tātad, vai esat gatavs atstāt aiz muguras cilnes ar nebeidzamām virtuves attēlu galerijām un sākt reālu plānošanu savai virtuvei? Mūsu komanda gaida jūsu zvanu vai e-pastu, lai kopā mēs varētu pārvērst jūsu idejas par patiesu sapņu projektu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.