Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Kas jāņem vērā, iegādājoties bērnu ratiņus?

Bērniņa ienākšana ģimenē ir viennozīmīgi viens no dzīves visīpašākajiem brīžiem. Tas nes mūžīgu prieku, bet arī daudz jaunu izaicinājumu un izdevumu. Viens no pirmajiem un svarīgākajiem pirkumiem, ar ko jaunie vecāki sastopas, ir bērnu ratiņi.Bet kā izvēlēties pareizo no tik daudzām opcijām?

Bērnu ratiņu veidi un to īpatnības

Vispirms ir būtiski izpētīt galvenos bērnu ratiņu tipus. Klasiskie pastaigu ratiņi ir piemēroti bērniem no dzimšanas brīža līdz laika, kad tie mācās staigāt. Pastaigu ratiņi ir nepieciešami laikā, kad bērns jau mācās patstāvīgi staigāt. Turklāt ir pieejami arī transformējami ratiņi, kuri var tikt pārveidoti, kad bērns ir paaudzies. Tādējādi nav jāpērk atkal jauni ratiņi pēc kāda laika.

Atkarībā no dzīvesveida, iespējams, ka vieni ratiņi nav piemēroti visiem mērķiem, un prātīgāk būtu iegādāties divus dažāda stila bērnu ratiņus.

Drošība pirmajā vietā

Atcerieties, ka bērna drošība ir pirmajā vietā. Pārliecinieties, ka bērnu ratiņu rāmis un riteņi ir kvalitatīvi un stabili. Riteņu apvalki var būt gan pildīti ar gumiju, gan ar gaisu. Ar gaisu pildīti riteņi nodrošina bērnam vairāk amortizācijas, pārvietojoties pa bedrēm vai pāri ietves malām. Savukārt gumijas riteņi nodrošina atsperīgāku ritējumu.

Drošības jostām jābūt stiprām un regulējamām. Arī to materiālam jābūt izturīgam un drošam bērnam.

Funkcionalitāte un ērtuma

Ērtums ir būtisks ne tikai bērnam. Iespēja ratiņus viegli salikt, to svars un roktura regulējamība tieši ietekmē arī Jūsu ērtības.

Izvērtējiet arī citus faktorus. Piemēram, vai dažādas detaļas ir viegli noņemamas tīrīšanai, vai ratu apakšā esošais nodalījums ir pietiekami augsts, lai nesamirktu ziemā, pārvietojoties pa sniegotu ceļu.

Cenu kategorija un budžets

Ikkatrs vecāks vēl savam bērnam tikai to labāko. Ratu cenu kategorija parasti nosaka to kvalitāti. Tā kā jaunais ģimenes loceklis pavadīs ratiņos lielu daļu sava laika, šajā ziņā naudu nevajadzētu taupīt.

Tomēr jauna bērniņa ienākšana ģimenē ir saistīta ar daudziem izdevumiem. Šādā situācijā ir svarīgi atcerēties par ESTO inovatīvajiem maksājuma risinājumiem ar ātrā aizdevuma iespējām. ESTO Market piedāvā visus ESTO partnerveikalus, kuros iespējams iegādāties visas nepieciešamās bērnu preces uzreiz, bet samaksāt par tām vēlāk, ar dalītiem maksājumiem. Mūsu partneru vidū ir tādi lieliski interneta veikali kā Nordbaby, XS Toys un Jussike, kur jūs atradīsit augstas kvalitātes bērnu preces un varēsiet par tām maksāt atbilstoši izvēlētajam maksājumu grafikam. Piemēram, ESTO trīsdaļīgais maksājumu risinājums piedāvā iespēju sadalīt pirkumu trīs vienādās daļās un maksāt par to 3 mēnešu laikā, bez procentiem un papildu izmaksām.

Tādējādi jūs varat kontrolēt savu budžetu un izvēlēties savam bērnam to labāko, neraizējoties par finansiālām problēmām. Uzzini vairāk

Domājiet par nākotni

Izvēloties bērnu ratiņus, domājiet arī par nākotnes plāniem. Ja plānojat paplašināt savu ģimeni, iegādājieties uzreiz kvalitatīvus ratiņus, kuri kalpos arī nākamā ģimenes locekļa ierašanās laikā. Tas ir ekonomisks risinājums gan jūsu makam, gan videi.

Bērnu ratiņu izvēle ir svarīgs solis ģimenes dzīvē, kas prasa rūpīgu un apzinātu lēmumu pieņemšanu. Balstoties uz kvalitāti, drošību un ērtībām, varat piemeklēt labāko variantu savai ģimenei. Izvēlieties gudri un izbaudiet katru brīdi ar savu mazuli!

Uzziniet vairāk par ESTO un Bolt sadarbību, izmantojot Bolt Pay Later maksājuma pakalpojumu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.