Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Lai uzzinātu, kā trāpīt kausā, aicina doties uz Jelgavas Biznesa inkubatoru

Uzzini kā trāpīt kausā, apmeklējot uzņēmējdarbības un inovāciju konkursa “Ideju kauss” pieredzes stāstu pasākumu “Kā trāpīt kausā”, kas notiks Jelgavas biznesa inkubatorā, Peldu ielā 7 – 5. stāvā 16. augustā pulksten 15.00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma programmā paredzēta info sesija ar “Ideju kauss” konkursa organizatoriem, pieredzes stāsti no iepriekšējā gada konkursa laureātiem Ņikitas Stepanova “Suhona AI” ar dzelzceļa diagnostikas robotu un Elvija Vanaga “Fat Cat Leaves”, kas izstrādā kaķu pakaišus no kritušām koku lapām. Būs arī iespēja savstarpēji tīkloties un uzdot jautājumus. Pasākumam nepieciešama iepriekš reģistrēties un tas iespējams ŠEIT.

Ideju kauss jau 15. reizi sniedz ikvienam 18 gadu vecumu sasniegušam Latvijas iedzīvotājam iespēju realizēt savu biznesa ideju. Tas var būt vien idejas līmenī, kā arī var būt jau izstrādāti prototipi, prece vai pakalpojumi. Ideju kauss palīdz saviem dalībniekiem apgūt biznesa pamatus, konsultējies ar pieredzējušiem ekspertiem, iegūt vērtīgus kontaktus un noslēgumā sacenties par pirmo kapitālu idejas realizācijai līdz pat 10 000 eiro.

Pieteikšanās konkursam atvērta līdz 3. septembrim. Lai pieteiktos, idejukauss.lv mājaslapā jāspiež poga “Piesaki ideju”, pēc tam business.gov.lv platformā esošajā pieteikumā “Pieteikties pakalpojumam” vai “Reģistrēt profilu”, ja vēl tas nav darīts, un jāaizpilda pieteikuma forma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas inovatīvo biznesa ideju konkurss “Ideju kauss” tiek īstenots Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros.

Ziņu sagatavoja LIAA Inovāciju un tehnoloģiju departaments

Foto: LIAA Jelgavas Biznesa inkubators

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.