Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ozolnieku jauniešu iniciatīvu centrs turpmāk darbosies moduļu ēkā

Ozolniekos, Rīgas ielā 23, laukumā starp tautas namu un stadionu šonedēļ plānots uzsākt zemes sagatavošanas darbus, jo šajā vietā tiks uzstādīta moduļu ēka, kurā turpmāk darbosies Ozolnieku jauniešu iniciatīvu centrs, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Doma izveidot savas telpas Ozolnieku jauniešu centram radās jau 2020. gadā. Atbalstot jauniešu iniciatīvu un vēlmi gūt pieredzi projektēšanā un būvniecībā, nolēmām šo ieceri īstenot! Jaunieši ar dažādu speciālistu palīdzību pilni entuziasma veidoja ēkas dizainu, diskutēja par piemērotāko atrašanās vietu un aktīvi piedalījās visos celtniecības darbos,“ teic Jelgavas novada Jaunatnes lietu nodaļas vadītājs Valters Siksna.

Plānots, ka ēka tai paredzētajā vietā tiks novietota līdz novembra beigām, taču jauniešu iniciatīvu centra jaunās telpas plānots atklāt 2024. gada rudenī.

Šobrīd Ozolnieku jauniešu iniciatīvu centrs atrodas Stadiona ielā 5, 3. stāvā. Jauniešu centrs ir lieliska vieta, kur ne tikai pavadīt brīvo laiku, satikt vienaudžus un attīstīt savas iniciatīvas, bet arī pilnveidot dažādas kompetences – digitālās, pilsoniskās līdzdalības, uzņēmējdarbības, kā arī rūpēties par savu veselību un labsajūtu.

Foto: jelgavasnovads.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.