Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Par vairāk nekā 3000 eiro iegādājas aprīkojumu zivju resursu aizsardzībai Jelgavas novadā

Par vairāk nekā 3000 eiro Jelgavas novada pašvaldības policijai iegādāts aprīkojums zivju resursu aizsardzībai Jelgavas novadā.

Par vairāk nekā 3000 eiro Jelgavas novada pašvaldības policijai iegādāts aprīkojums zivju resursu aizsardzībai Jelgavas novadā, liecina novada pašvaldības mājaslapā ievietotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aprīkojums nopirkts, lai nodrošinātu regulārus zivju resursu aizsardzības pasākumus un veiktu kontroles efektivitātes paaugstināšanu ūdenstilpēs un grūti pieejamās vietās gar ūdenstilpēm Jelgavas novada administratīvajā teritorijā, kas ietver arī bijušā Ozolnieku novada administratīvo teritoriju.

Minēto iegādi finansējis Zivju fonds, atbalstot projektu “Zivju resursu aizsardzības pasākumu nodrošināšana Jelgavas novada teritorijas publiskajās ūdenstilpnēs”. Projekta kopējās izmaksas ir 3049 eiro, no tā Zivju fonda finansējums ir 2199 eiro, bet Jelgavas novada pašvaldības finansējums – 850 eiro.

Par šiem līdzekļiem nopirkta piekabe laivas pārvadāšanai, tālskatis, divas sporta kameras ar komplektāciju un divi planšetdatori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā norāda pašvaldība, reidi publiskajās ūdenstilpnēs norit visa gada garumā, Lielupes upes baseinā – vismaz divreiz nedēļā. Līdz ar jaunā tehniskā aprīkojuma iegādi gan plānveida, gan ārkārtas pārbaudes būs iespējams organizēt biežāk un operatīvāk atkarībā no dažādām situācijām.

2019.gadā ar Zivju fonda atbalstu Jelgavas novada pašvaldības policija iegādājās kvadriciklu, dronu, nakts redzamības monokli, termokameru, laivu ar dzinēju un eholoti.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.