Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pasta ielā 44 atklās jauniešu centru “Špaktele”

Piektdien, 29. septembrī, pulksten 17 notiks Jelgavas jauniešu centra “Špaktele” Pasta ielā 44 atklāšana, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumā apmeklētāji varēs uzzināt, kā radies centra nosaukums, notiks iedvesmas sarunas, koncerti un dažādas aktivitātes. Pulksten 17.20 jauniešu centrā viesosies muzikālā apvienība “Santehniķi”, pulksten 17.40 paredzēta iedvesmas intervija ar mūziķi Reiku, pulksten 18.10 – diskusija par panākumiem kopā ar sabiedrībā zināmām personībām.  Savukārt no pulksten 19 Stacijas parkā norisināsies divi koncerti: uzstāsies jelgavnieki “MX&OAK” un Latvijā zināmie mākslinieki Strūbergs un Horens. No pulksten 21 jauniešu centra telpās notiks klusā diskotēka.

Jāpiebilst, ka pasākumā dalība ir bez maksas, un tas paredzēts jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Atklāšanas svētkus organizē pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs”.

Pēc atklāšanas svētkiem jauniešu centrā “Špaktele” apmeklētāji vecumā no 13 līdz 25 gadiem varēs pavadīt brīvo laiku, apmeklējot dažādus pasākumus un aktivitātes, izglītojoties un iegūstot prasmes dažādās nodarbībās, piedaloties iniciatīvu komandā un citās aktivitātēs. Centrs būs atvērts jauniešiem katru darba dienu no pulksten 14 līdz 20, kā arī divas sestdienas mēnesī no pulksten 12 līdz 18. Centra aktualitātēm līdzi var sekot “Facebook” lapā “Jelgavas jauniešiem”.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.