Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Psiholoģijas dienas 2022

Desmitās gadskārtējās Psiholoģijas dienas aicina interesentus uz konsultācijām, lekcijām, semināriem un citiem tematiskiem pasākumiem no 7. līdz 14. oktobrim, informē Latvijas Psihologu biedrība (LPB).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Psiholoģijas dienu tēma ir “Psihologa loma pārmaiņu laikā,” un programmā plānoti ap 30 pasākumiem, kas būs brīvi pieejami, un lielākā daļa no tiem ir bez maksas. Ikviens interesents, tostarp nozares profesionāļi, varēs piemeklēt sev atbilstošu lekciju, semināru, meistarklasi, konsultāciju, kā arī apmeklēt konferences.

Psiholoģijas dienu ietvaros tiks skatītas un apspriestas dažādas tēmas, tostarp par mūsdienu tendencēm psiholoģiskajam atbalstam, drošu tehnoloģiju lietošanu bērniem, psihes un ķermeņa mijiedarbību u.c. Rīgas Stradiņa universitāte šajā laikā piedāvās atvērtās lekcijas, savukārt Vidzemes Augstskola piedāvā pasākumu par laika efektīvu plānošanu kā prokrastinācijas pārvarēšanas atslēgu. Dažādās jomās praktizējoši psihologi sniegs bezmaksas konsultācijas.

Psiholoģijas dienas norisinās kopš 2013. gada. No 2014. gada tās koordinē Latvijas Psihologu biedrība un organizē sadarbībā ar psihologu profesionālajām organizācijām – Latvijas Klīnisko psihologu asociāciju, Latvijas Konsultatīvās psiholoģijas asociāciju, Latvijas Organizāciju psihologu biedrību, Latvijas Sporta psiholoģijas asociāciju, Latvijas Veselības psiholoģijas asociāciju un Latvijas Militāro psihologu biedrību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Psiholoģijas dienas tiek rīkotas ar mērķi sekmēt atvērtu, radošu vidi profesionālai diskusijai, kā arī informēt sabiedrību un nozares speciālistus par aktualitātēm nozarē.

Šobrīd Psihologu reģistrā ir reģistrēti vairāk nekā 1500 psihologu, kuri reģistrēti izglītības un skolu psiholoģijas, darba un organizāciju psiholoģijas, klīniskās un veselības psiholoģijas, juridiskās psiholoģijas, konsultatīvās psiholoģijas un militārās psiholoģijas jomās.

Pēdējo gadu notikumi ir radījuši jaunus izaicinājumu psihologu darbā. Sākot ar pandēmijas noteiktajiem ierobežojumiem, kad psihologiem bija jāizvērtē attālinātas konsultēšanas iespējas, beidzot ar ģeopolitiskās situācijas izraisīto bēgļu pieplūdumu, uz kuru psihologi ir reaģējuši un veidojuši koordinētu psiholoģisko palīdzību. Viens no būtiskākajiem psiholoģijas dienu mērķiem ir informēt līdzcilvēkus par jaunajām aktualitātēm psihologu darbā, lai sabiedrība saņemtu kvalitatīvus psihologu profesionālās darbības pakalpojumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sekojiet aktuālai informācijai, programmai un jaunumiem:

www.psihologijasdienas.lv, kā arī “Facebook” lapā “Psiholoģijas dienas 2022″.

LPB mājas lapā: http://www.psihologubiedriba.lv/ un sociālajā tīklā “Facebook”:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

https://www.facebook.com/LatvijasPsihologuBiedriba/

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.