Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sāk pārbūvēt iebraucamo ceļu uz Jelgavas 4. sākumskolu

Lai uzlabot satiksmes dalībnieku, īpaši gājēju, tai skaitā skolēnu, drošību, kuri dodas uz Jelgavas 4. sākumskolu, stadionu un daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centru Zirgu ielā, sākts darbs pie iebraucamā ceļa pārbūves, kur 185 metru garumā paredzēts ieklāt asfalta segumu un izveidot bruģa seguma ietvi, informē “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāpiebilst, ka iebraucamais ceļš šobrīd ir slēgts.

Plānots izbūvētas sakaru kanalizācijas un apgaismojums, kā arī no Jelgavas 4. sākumskolas līdz Pašvaldības operatīvajam informācijas centram Sarmas ielā 4 ievilkt optisko kabeli, izbūvēt nokrišņu uztvērējus un to pievadus, izveidot ātrumvaļņus satiksmes drošībai. Lai būtu ērtāka un drošāk piekļuve uz līdzās esošo daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centru Zirgu ielā 47, šajā teritorijā pārbūvēs arī ielu apgaismojumu. Darbus sāks ar zemes norakšanu, tālāk sekos sakaru kanalizācijas tīkla izbūve.

Būvdarbu veic SIA “KULK”, būvuzraudzību nodrošina SIA “Būves Birojs”, projekta “Satiksmes drošības uzlabošana, sakaru kanalizācijas un optiskā tīkla izbūve iebraucamajā ceļā no Zirgu ielas līdz Jelgavas 4. sākumskolai ”autors SIA “3C”. Kopējās plānotās izmaksas šim projektam ir 231 561,06 eiro ar PVN.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.