Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Sporta laureātā” būs trīs jaunas nominācijas

Šogad Jelgavas sporta gada pasākums “Sporta laureāts” notiks 28. decembrī, un balvas tiks pasniegtas 13 nominācijās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai aptvertu pēc iespējas plašāku pretendentu loku, kā arī mudinātu sabiedrību sportot, bet sporta klubiem būt aktīviem un sociāli atbildīgiem, izveidotas trīs papildu nominācijas. Turpmāk līdzās perspektīvākajam sportistam tiks noteikta un apbalvota arī perspektīvākā sportiste, papildus apbalvots gada sportists/sportiste veterānu sportā, kā arī sveikta gada sporta organizācija.

“Nominācija “Gada sporta organizācija” tika izveidota, lai motivētu pilsētas sporta klubus būt aktīvākiem un pamanāmākiem pilsētas dzīvē, licencēt interešu izglītības programmas un nokārtot formalitātes,” norāda Jelgavas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” sporta pasākumu organizatore Aļona Fomenko. Pretendenti šajā nominācijā tiks vērtēti pēc šādiem kritērijiem: sporta organizācija reģistrēta Sporta servisa centra reģistrā, īsteno licencētu interešu izglītības programmu, ir aktīva darbība, piemēram, organizācija rīko sporta pasākumus, iesaistās Sporta servisa centra rīkotajās aktivitātēs, līdzdarbojas sporta veida federācijā un citās sporta organizācijās, ir izveidojusi un uztur savu infrastruktūru. Sporta organizācijas, kuras vēlas pretendēt uz balvu “Gada sporta organizācija” Jelgavā aicinātas līdz 24. novembrim pa e-pastu Alona.Fomenko@sports.jelgava.lv iesūtīt argumentētu pieteikumu.

Šogad “Sporta laureātā” būs 13 nominācijas: “Gada sportiste olimpiskajos sporta veidos”, “Gada sportists olimpiskajos sporta veidos”, “Gada sportists/sportiste neolimpiskajos sporta veidos”, “Gada treneris”, “Par ieguldījumu sportā”, “Gada sporta spēļu komanda”, “Gada sporta skolotājs”, “Gada perspektīvākais sportists”, “Gada perspektīvākā sportiste”, “Gada sportists/sportiste veterānu sportā”, “Gada sporta organizācija”, “Par augstiem sasniegumiem sportā” un “Jelgavas Sporta servisa centra speciālbalva”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Individuālajos sporta veidos tiek vērtēti rezultāti Latvijas čempionātā, kur izcīnīta 1. vieta, kā arī rezultāti augsta līmeņa starptautiskās sacensībās – Baltijas, Eiropas un pasaules čempionātā un kausa izcīņā, olimpisko un paraolimpisko spēļu kvalifikācijā/spēlēs un citās sacensībās. Komandu sporta veidos tiek vērtēta 1.–3. vieta Latvijas čempionāta augstākajā vai par pakāpi zemākā līgā. Perspektīvākais sportists un perspektīvākā sportiste tiek noteikts, izvērtējot rezultātus Latvijas čempionātā, augsta līmeņa starptautiskās sacensībās junioru/jauniešu grupā atbilstoši sporta veidam.

Pieteikumus izvērtē un laureātus nosaka Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Sporta komisija.

Ziņu sagatavoja Sporta servisa centrs

Foto: Sporta servisa centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.