Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Turpina projekta “Latvijas skolas soma” īstenošanu Dobeles novada skolās

Kultūrizglītības programma “Latvijas skolas soma” jau kopš 2018. gada rudens izglītības iestāžu bērniem un jauniešiem nodrošina valsts apmaksātu iespēju regulāri iepazīt Latvijas kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes tā attīstot kultūras izpratnes kompetenci.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī Dobeles novada izglītības iestādes jau šobrīd aktīvi plāno programmas “Latvijas skolas soma” norises, paredzot tam Kultūras ministrijas piešķirto finansējumu 7 euro katram skolēnam, kas izlietojams laika posmā no 2023. gada 1. septembra līdz 2023. gada 31. decembrim. 

Programmas “Latvijas skolas soma” mērķis ir dot iespēju Latvijas skolēniem iepazīt Latvijas mākslas un kultūras norises (mūzikā, teātrī, dejā, cirkā, vizuālajā mākslā, kino, arhitektūrā, dizainā, materiālajā un nemateriālajā kultūras mantojumā, literatūrā un grāmatniecībā), sasaistot tās ar mācību un audzināšanas darbu. Tas savukārt  nozīmē, ka tā ir iespēja sekmēt izglītības satura apguvi, veicinot skolēnu interesi un motivāciju mācīties, kā arī dažādot mācību apguves veidus.

Ziņu sagatavoja: Dobeles novada Izglītības pārvalde

Foto: pexels.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.