Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Uzmundrinās Jelgavas īpašo bērnu māmiņas

Latvijas Bērnu fonds Jelgavā oktobrī uzsāk projektu Jelgavas sievietēm – māmiņām ar īpašajiem bērniņiem. Projekts “Atklāj un iemīli sevi!” norisināsies divus mēnešus, un tā laikā sievietēm tiks dota iespēja apmeklēt vairākus radošus un izglītojošus pasākumus, kas vērsti uz fiziskās veselības un labsajūtas uzlabošanu, lai atklātu sevī esošo potenciālu un iemīlētu sevi no jauna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Laikraksts “Zemgales Ziņas” ir saņēmis projekta īstenotāju uzaicinājumu sekot līdzi projekta pasākumiem un lasītājiem divus mēnešus vēstīs par dalībnieču apmeklētajām nodarbībām.

Latvijas Bērnu fonda Jelgavā vadītāja Diāna Gailuma stāsta, ka projekta “Atklāj un iemīli sevi!” galvenais mērķis ir pacelt īpašo bērnu māmiņu pašapziņu, palīdzēt viņām izkļūt no upura lomas, kā arī dot izpratni par to, ka sievietei nav jāatsakās no savas dzīves, no karjeras un no tā pienesuma, ko sieviete ar savu potenciālu un zināšanām var dot sabiedrībai.

“Bieži vien šīs sievietes nemaz neapzinās, ka viņas nes sevī tik daudz zināšanu, kuras ir ļoti noderīgas daudzām Latvijas ģimenēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tādējādi viens no projekta uzdevumiem būs arī iedrošināt sievietes runāt par savu pieredzi un dalīties ar to. Ņemot vērā projekta dalībnieču dzīvesstāstus un notikumus, ar kuriem viņām nācās sastapties, iet cauri un atrisināt, šīm sievietēm ir ļoti liels potenciāls un spēks,” stāsta D. Gailuma.

Projekta “Atklāj un iemīli sevi!” svinīgā atklāšana notiks svētdien, 15. oktobrī. Uz svinīgo atklāšanu tiks uzaicinātas visas 10 projekta dalībnieces – Jelgavas īpašo bērniņu māmiņas, kā arī projekta organizēšanā iesaistītie, partneri, atbalstītāji, sponsori un mediji.

Projekts “Atklāj un iemīli sevi!” noslēgsies ar svinīgu labdarības pasākumu 17. decembrī Ziemassvētku atmosfērā biedrības “Tuvu” telpās “Branku brančotavā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Divu mēnešu laikā projekta “Atklāj un iemīli sevi!” dalībniecēm ir ieplānota daudzpusīga programma, tai skaitā sporta klubs “Fitland” piedāvās fizisko aktivitāšu nodarbības, skaistuma kopšanas salons “Skaistuma ēra” veiks vizuālās izmaiņas, Katrīna Kortikova no “Backstage art center” attīstīs dalībnieču dejošanas prasmes, Sandra Jaroša konsultēs par stilu, Diāna Daugaviete un Eva Dambīte par uzturu un veselīgu dzīvesveidu, kosmetoloģe Gita Skalberga veiks sejas procedūras un konsultēs, Brigita Rāviņa vadīs radošās gleznošanas nodarbības un ēterisko eļļu meistarklases, kā arī sajūtu telpu miera un līdzsvara atgūšanai māmiņām kopā ar bērniem.

Katru nedēļu tiks organizēts arī iedvesmojošs pasākums, kurā projekta “Atklāj un iemīli sevi!” dalībnieces un arī pieaicinātie viesi noklausīsies uzņēmēju, pazīstamu personu un Latvijā atpazīstamu sieviešu iedvesmas stāstus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.