Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Uzsāk Jelgavas Centra pamatskolas stadiona pārbūvi

Jelgavas Centra pamatskolā sākusies stadiona pārbūve, kuras ietvaros tiks izveidota mūsdienīga sporta infrastruktūra un labiekārtota teritorija, radot estētisku vidi skolēniem mācību stundu norisei, eksperimentiem dabā un interešu izglītības nodarbībām ārpus telpām, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldība jau vairāku gadu garumā secīgi īsteno projektus, lai atjaunotu pilsētas skolu stadionus. “Mūsdienīgs stadions jau ir izbūvēts pie Valsts ģimnāzijas, Tehnoloģiju vidusskolas un 4. sākumskolas. Patlaban tiek projektēts Spīdolas Valsts ģimnāzijas stadions, savukārt Investīciju plānā ir 5. vidusskolas un Pārlielupes pamatskolas stadiona pārbūve,” stāsta Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece Sarmīte Joma.

Izglītības pārvaldes galvenais speciālists būvniecības un ēku apsaimniekošanas jautājumos Andris Baltais informē, ka darbi Centra pamatskolas stadionā sākas šonedēļ un stadiona pārbūvi plānots pabeigt līdz nākamā gada augustam..

Stadionā tiks ierīkots zāliena segums 1288 kvadrātmetru platībā, bet stadiona skrejceļā 1500 kvadrātmetru platībā būs ieklāts gumijas granulu segums uz asfaltbetona pamatnes. Papildinot sporta infrastruktūru, stadionā būs divas tāllēkšanas bedres, multifunkcionāls sporta spēļu laukums, rotaļu un vingrošanas iekārtu laukums, kā arī vingrošanas iekārtu laukums – tie visi būs ar gumijas granulu segumu. Projekts paredz, ka šajos laukumos tiks uzstādīts vingrošanas komplekss, četru līmeņu pievilkšanās stieņi, līdztekas un līdzsvara baļķis, kā arī dažādi trenažieri. Tāpat stadionā tiks uzstādīti futbola vārti, basketbola grozi, volejbola tīkls ar balstiem, batuts un citas spēļu iekārtas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paralēli sporta infrastruktūrai tiks labiekārtota arī teritorija. Tā stadionā paredzēts iežogot basketbola laukumu, izvietot 34 solus, 12 atkritumu urnas un atkritumu konteineru nojumi, bet, apzaļumojot teritoriju, plānots iestādīt 187 lapu kokus un krūmus, izveidot mulčētas dobes, kā arī zālienu 1535 kvadrātmetru platībā.

Stadionā tiks ierīkots arī apgaismojums, izbūvēti lietusūdens kanalizācijas tīkli, ūdensvada tīkli, sakaru kanalizācija, kā arī izveidota videonovērošanas sistēma ar deviņām videonovērošanas kamerām.

Projekta kopējās izmaksas ir 1 170 347,86 eiro, tajā skaitā 1 053 313,07 eiro ir aizņēmuma līdzekļi un 117 034,79 eiro pašvaldības budžeta līdzekļi. Būvdarbus iepirkuma rezultātā veic SIA “KULK” par kopējo summu 1 151 931,66 eiro, būvuzraudzību nodrošina SIA “BaltLine Globe” par 13 213,20 eiro, bet autoruzraudzību – SIA “Arhitektūra un vide” par 5203 eiro.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.