Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vai dzīvojam laikmetā, kurā dominē digitālais mārketings?

Internets pēdējā desmitgadē ir radikāli mainījis veidus, kā reklāmdevējs sasniedz savu mērķauditoriju. Tradicionālos mārketinga kanālus – TV, radio, presi, vides reklāmu, daudzviet pilnībā aizvietojuši tiešsaistes kanāli – sociālie mediji, meklētājprogrammas un e-pasta mārketings, kas piedāvā jaunas iespējas sasniegt un piesaistīt jaunu mērķauditoriju. Ja kādreiz ar TV reklāmu varēja sasniegt praktiski visus valsts pieaugušos iedzīvotājus, tad tagad to izdarīt vairs nav iespējams, kaut vai tā iemesla dēļ, ka daudzi sev vajadzīgo saturu patērē vienīgi sociālos tīklos vai straumēšanas platformās. Mediju vidē TV valdošo ietekmi ir nomainījis internets.

Vai jau dzīvojam laikmetā, kurā tradicionālo mārketingu jau aizstājis digitālais mārketings? Nē, bet lomas mainās, un digitālā mārketinga nozīme turpina augt.

Tradicionālais mārketings

Vienkāršojot tradicionālais marketings ir mārketings, kurā nav iekļauts internets vai tā daļa ir maznozīmīga. Tradicionālais mārketings izmanto tradicionālos mēdijus: TV, radio, presi, vides reklāmu, lai sasniegtu plašu, bet ne precīzi segmentētu auditoriju. Kā ar tā efektivitāti?

Tradicionālais mārketings ir dārgāks un mazāk efektīvs kā digitālais mārketings, taču tam ir arī savas priekšrocības, piemēram, iespēja uzrunāt gados vecāku mērķa auditoriju. 

Digitālais mārketings

Pateicoties tehnoloģijām, digitālais mārketings ir kļuvis ļoti nozīmīgs produktu un pakalpojumu virzīšanai tirgū. Tas nodrošina precīzi segmentētu mērķauditorijas atlasi, izmērāmus rezultātus un rentablas kampaņas. Ar mazāku kampaņas budžetu iespējams sasniegt lielāku efektivitāti, kas padara to ļoti pievilcīgu.

Digitālā mārketinga aģentūra, izmantojot savā rīcībā esošās tehnoloģijas un rīkus, klientam palīdz sasniegt mārketinga mērķus mainīgajā digitālajā vidē. Zinoša un pieredzes bagāta profesionāļu komanda ir nenovērtējams partneris uzņēmumiem, kuri vēlas efektīvi izmantot digitālo mārketingu, lai piesaistītu jaunus klientus un palielinātu savu klātbūtni tiešsaistē. Sociālo tīklu mārketings, digitālā satura izstrāde, interneta veikala izveide, SEO pakalpojumi ir tikai daži no digitālo aģentūru sniegtajiem pakalpojumiem.

E-komercija.lv sniegtie mārketinga pakalpojumi ietver sevī gan tādus pakalpojumus kā pilna SEO optimizācija Google pozīciju uzlabošanai, tehniskais SEO audits, analītikas sistēmas uzstādīšana precīziem reklāmas kampaņu un komunikācijas pasākumu atdeves mērījumiem, kā arī funkcionāla interneta veikalu izstrāde cena, kam ir pieejama. Ieskatieties www.e-komercija.lv un sazinieties ar SEO speciālistiem. Šeit var ne vien noskaidrot to, kas ir SEO, bet arī gūt priekšstatu par kopējo digitālā mārketinga pasauli.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.