Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vecāki ar bērniem par maksu var apmeklēt “Kāpēcīšu” peldbaseinu

Pirmsskolas vecuma bērni kopā ar vecākiem par maksu var apmeklēt peldbaseinu bērnudārzā “Kāpēcīši” Ganību ielā 66, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Peldbaseins pieejams otrdienās un trešdienās no pulksten 16 līdz 19 un ceturtdienās no pulksten 17 līdz 19.

Baseinā vienlaikus var atrasties līdz 10 bērniem, tāpēc apmeklējums iepriekš obligāti jāpiesaka. Pieteikties var darba dienās no pulksten 12 līdz 16 pa tālruni 20119430.

Baseina apmeklējums paredzēts vecākam kopā ar bērnu, un, lai peldbaseina apmeklējums būtu drošs, vecākam visu laiku jābūt kopā ar bērnu, jāuzņemas pilna atbildība un jārūpējas par bērna drošību ūdenī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vecākiem ar bērniem pieejami divi peldbaseini: mazais peldbaseins piemērots bērniem vecumā līdz trim gadiem, bet lielais – vecākiem bērniem. Baseina telpā gaisa temperatūra ir +32 grādi, savukārt ūdens temperatūra ir +30 grādi.

Jāpiebilst, ka maksa par stundas peldbaseina apmeklējumu bērnam kopā ar vecāku ir 8,91 eiro. Jelgavā deklarētajiem bērniem, uzrādot deklarācijas izziņu (elektroniski vai drukātā veidā), pienākas 50 procentu atlaide, tādējādi peldbaseina apmeklējums jelgavniekiem izmaksā 4,45 eiro.

Foto: PII “Kāpēcīši”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.