Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vecākus iepazīstinās ar vidējās izglītības iespējām Jelgavā

Devītklasnieku vecāki 30. oktobrī pulksten 18 aicināti apmeklēt semināru “Domājot par vidusskolu, svarīgi zināt…” Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā Svētes ielā 33, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācību gada pirmais pusgads ir piemērots laiks, lai domātu par turpmāko izglītību, un īpaši aktuāli tas ir 9. klašu skolēniem, jo jaunais mācību saturs nosaka: vidusskolā jaunietim jau ir jāzina nākotnes karjeras plāni un profesija, lai apzināti izvēlētos klases novirzienu un padziļinātos mācību priekšmetus. Tas ir svarīgs lēmums, un vecākiem ir būtiska loma sava bērna karjeras izvēlē.

Lai izvēle būtu nekļūdīga, ir jāsaprot nākotnes karjeras ieceres. Aptaujas dati liecina, ka lielākā daļa skolēnu vēl nav pārliecināti par savu nākotnes profesiju, bet tas ir būtiski, uzsākot mācības 10. klasē, lai varētu izvēlēties piemērotāko virzienu un mācību priekšmetus, ko apgūt padziļināti.

Seminārā 9. klašu skolēnu vecāki varēs uzzināt par vidējās izglītības izvēles iespējām Jelgavā. Seminārā piedalīsies izglītības iestāžu pārstāvji no Jelgavas 4. vidusskolas, Jelgavas 5. vidusskolas, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas un Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai piedalītos seminārā, tam elektroniski jāreģistrējas līdz 27. oktobrim. To var izdarīt ŠEIT.

Papildu informāciju var iegūt pa e-pastu liga.damberga@zrkac.jelgava.lv vai tālruni 63012163.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.