Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Vēl var pieteikt pretendentus Gada balvai uzņēmējdarbībā

Lai pateiktu paldies uzņēmējiem, tā novērtējot viņu devumu pilsētas ekonomikas attīstībā, ražotās preces un nodrošinātos pakalpojumus, kā arī uzņēmuma reputāciju un attieksmi pret klientiem, līdz 4. oktobrim ikviens aicināts izvirzīt pretendentus Jelgavas pašvaldības konkursam “Jelgavas valstspilsētas gada balva uzņēmējdarbībā 2023”, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursā uzņēmumus vērtē trīs nominācijās – “Sociāli atbildīgs uzņēmums”, “Radošs uzņēmums” un “Gada debija” –, katrā aptverot uzņēmumus, kuros darbinieku skaits ir no 1 līdz 10, uzņēmumus, kuros darbinieku skaits ir no 11 līdz 50, un uzņēmumus, kuros darbinieku skaits pārsniedz 51.

Jāpiebilst, ka dalībniekus konkursam var izvirzīt jebkura fiziska vai juridiska persona, kā arī pats uzņēmums.

Katrā kategorijā pieteiktie uzņēmumi tiks vērtēti pēc noteiktiem kritērijiem, piemēram, cik droša ir uzņēmuma darba vide, vai uzņēmums ir videi draudzīgs, kāda ir uzņēmuma reputācija, vai tajā ir inovatīvu produktu un pakalpojumu attīstība, cik liels ir uzņēmēja ieguldījums Jelgavas vārda popularizēšanā, vai uzņēmējs atbalsta sporta, izglītības un kultūras attīstību pilsētā. Konkursam pieteiktos uzņēmumus izvērtēs konkursa komisija. Jāpiebilst, ka konkursā netiek vērtēti iepriekšējo trīs gadu konkursa uzvarētāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībnieki jāpiesaka, elektroniski aizpildot pieteikuma veidlapu – elektroniskā pieteikuma veidlapa pieejama ŠEIT.

Pieteikumu var nosūtīt arī pa pastu – Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001, ar norādi “Konkursam “Jelgavas valstspilsētas gada balva uzņēmējdarbībā””.

KONKURSA NOLIKUMS

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

KONKURSA PIETEIKUMA VEIDLAPA

Foto: Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.