Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Visiem līdz gada beigām jāpaspēj nomainīt vecā parauga Jelgavas iedzīvotāja karti, lai turpinātu saņemt braukšanas maksas atvieglojumus

Lai seniori un politiski represētās personas arī nākamgad varētu saņemt pašvaldības atbalstu braukšanas maksas segšanai pilsētas autobusos, līdz gada beigām ir jānoformē jaunā Jelgavas iedzīvotāja karte jeb «City Key» karte. To nav izdarījuši vēl vairāk nekā 2000 senioru un politiski represēto personu, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzīgi jaunā karte jānoformē arī skolēniem, trūcīgām un maznodrošinātām personām, kā arī ikvienam jelgavniekam, kurš šobrīd izmanto vecā parauga Jelgavas iedzīvotāja karti.

Iedzīvotāji aicināti šo procesu neatlikt uz pēdējo brīdi, jo kartes izgatavošana prasa laiku.
Liela daļa – ap 3600 senioru – jau ir noformējuši jauno Jelgavas iedzīvotāju karti, un tas bija saistīts ar to, ka daudziem vecajai kartei vasarā beidzās derīguma termiņš.

Savukārt tiem, kuriem līdzšinējās kartes derīguma termiņš vēl nav beidzies, karte funkcionēs tikai līdz gada beigām – neatkarīgi no tā, kāds derīguma termiņa datums ir norādīts uz kartes. To paredz Jelgavas domes sēdē grozītie Jelgavas iedzīvotāja kartes un Jelgavas skolēna apliecības lietošanas noteikumi, kas nosaka: līdzšinējās kartes ir derīgas ne ilgāk kā līdz šā gada 31. decembrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas iedzīvotāja karti Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā Svētes ielā 33 var noformēt pirmdienās no pulksten 14 līdz 19 un ceturtdienās no pulksten 9 līdz 15, iepriekš piesakoties pa tālruni 63082101. Ierodoties noformēt karti, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam. Personas fotografēšana tiek nodrošināta ZRKAC.


Pašvaldība atgādina, ka pensionāriem un politiski represētajām personām pašvaldība ar Jelgavas iedzīvotāja karti nodrošina 20 bezmaksas braucienus mēnesī pilsētas autobusos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.