Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

TOP 5: portāla zz.lv populārākās ziņas

Portāls zz.lv apkopojis datus par lasītākajām ziņām portālā pagājušajā nedēļā. Pagājušajā nedēļā populārākā ziņa portālā bija no raidījuma “Nekā personīga” par dārgu un neizmantojamu projektoru iegādi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

TOP 1 Raidījums “Nekā personīga” ziņoja, ka ar valdības atbalstu valsts 29 Latvijas pilsētām iepirka 50 000 eiro vērtus projektorus, kuri kultūras namos netiek lietoti, jo nav atbilstošu speciālistu, ekrānu un citas tehniskas ķilebes. Jelgava gan raidījumā tika minēta kā labais piemērs.

TOP 2 Otrajā vietā ziņa par satiksmes ministra Jāņa Vitenberga reģionālo vizīti Jelgavā. Vizītes laikā notika tikšanas ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu, lai runātu par aktuālajiem infrastruktūras jautājumiem pilsētā, kā arī apmeklētu operatīvās informācijas centru, kas veic kritiskās infrastruktūras pārraudzību.

TOP 3 Trešajā vietā portālā ziņa par dārzniecību “Ievziedi un stādi” Jelgavā. Dārzniecības īpašniece Ieva Buša “Zemgales Ziņām” atklāja, ka ar tulpju un visdažādāko puķu stādu audzēšanu nodarbojas jau ceturtajā paaudzē

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

TOP 4 Ceturtajā vietā sadaļā “Zemgale +” pieteiktā publikācija no 9. marta avīzes par pastnieku anonīmo vēstuli.

TOP 5 Piektajā vietā Jelgavas valstspilsētas pašvaldības apkopotā informācija par aktuālajām vakancēm.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.